Pētera Skudras Ņižņijnovgorodas Torpedo ar 3:0 uzvar Maskavas CSKA

Kontinentālās Hokeja līgas spēlē Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas Torpedo šodien savā laukumā ar 3:0 uzvarēja vienu no labākajiem līgas klubiem Maskavas CSKA.

Pirmās trešdaļas 7.minūtē somu leģionārs Jarko Imonens pēc sava tautieša Sakari Salminens piespēles pirmo reizi pārspēja CSKA vārtsargu Kevinu Lalandu. Otrā perioda pirmajā minūtē CSKA aizsargi izsita ripu tam pašam Salminenam, bet pirmais pie tās bija Torpedo kapteinis Ivans Homickis un ar spēcīgu sitienu guva otros vārtus. Pēc desmit minūtēm precīzs metiens izdevās arī pašam Salminenam. Sakari pirmo metienu Lalands atvairīja, bet ripa palika vārtu priekšā un Salminena otro metienu CSKA vārtsargs vairs nespēja tvert.

Torpedo izcīnīja 11 uzvaru sezonā un ar 43 punktiem Rietumu konferences tabulā nostiprinājās piektajā vietā. 43 punkti ir arī 4.vietas īpašniekiem Maskavas Dynamo, kas aizvadījuši par divām spēlēm mazāk. CSKA ar 54 punktiem joprojām ir 2.vietā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.