Komentāri

Peru augstākās futbola līgas kluba Limas Alianza spēlētāji Dienvidamerikas prestižākajā klubu turnīra Libertadores mačā pret Argentīnas klubu Huracan pirmās 20 spēles sekundes stāvēja uz vietas un neiesaistījās cīņā, protestējot pret incidentu pēc iepriekšējā dueļa.

Kā zināms, satrakoti futbola līdzjutēji pēc tam, kad viņu atbalstītā Alianza komanda iepriekšējā nedēļā Libertadores kausa kvalifikācijas kārtas pirmajā mačā ar 0:4 piekāpās Huracan vienībai, ielauzās kluba ģērbtuvēs un uzbruka četriem spēlētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbildes spēli iesāka Huracan futbolisti, kuri pēc tiesneša svilpes raidīja bumbu savā laukuma pusē un saspēlējās savā starpā, līdz Alianza spēlētāji beidzot iesaistījās mačā.

Atbildes spēle beidzās neizšķirti ar rezultātu 0:0, bet apakšgrupu turnīram, pateicoties panākumam divu spēļu summā, kvalificējās Huracan.

Mēs kopā ar spēlētājiem piedzīvojam smagus laikus, taču mums jābūt vienotiem, uzskata Alianza galvenais treneris Giljermo Sangineti. Iepriekšējā spēlē piedzīvojām pirmo zaudējumu savās mājās pēdējo 13 mēnešu laikā.

Kā ziņots, aptuveni 24-30 cilvēki aizvadītajā nedēļā ienāca Limas stadiona ģērbtuvēs un mēģināja piekaut Alianza spēlētājus. Iebrucējus drīz vien apturēja arēnas apsardze, tomēr četrus spēlētājus viņi jau bija paspējuši savainot.

Alianza izcīnījusi 22 Peru augstākās līgas titulus un regulāri piedalās Libertadores turnīrā. Limas vienība divreiz ir sasniegusi šo sacensību pusfinālu.

Turpretī Huracan tikai 1973. gadā ir kļuvusi par Argentīnas čempioni, bet iepriekšējā sezonā no valsts otrās līgas izpelnījās paaugstinājumu uz spēcīgāko čempionātu. Libertadores turnīrā šī vienība piedalās, jo pērn triumfēja Argentīnas kausa izcīņā.

 

Lasi vēl