Pēc divām uzvarām Rīgas Dinamo ar 1:2 piekāpjas Zagrebas Medveščak

0 Komentāru
Pēc divām uzvarām Rīgas Dinamo ar 1:2 piekāpjas Zagrebas Medveščak
Foto: LETA

Pēc rupjas kanādiešu vārtsarga Džefa Delorjē kļūdas Latvijas klubs Rīgas Dinamo, turpinot Kontinentālās Hokeja līgas regulārā čempionāta noslēdzošo mājas spēļu sēriju, piektdien ar 1:2 zaudēja Horvātijas komandai Zagrebas Medveščak, kas ir viens no rīdzinieku sekotājiem cīņā par vietu Gagarina kausa izcīņas turnīrā.

Rīgas Dinamo labā izcēlās Miks Indrašis, bet Medveščak komandas sastāvā vārtus guva dāņu uzbrucējs Patriks Bjerkstrands un Bils Tomass.

Pirmā trešdaļa

Pirmajās minūtēs krietni aktīvāk darbojās Rīgas Dinamo hokejisti, turklāt piektajā minūtē mājiniekiem bija iespēja spēlēt vairākumā, kas gan palika neizmantots. Turpinājumā arvien aktīvāk sāka spēlēt Medveščak hokejisti, bet desmitajā minūtē Latvijas komandu no vārtu zaudējuma glāba Delorjē, efektīgi ķerot ripu ķērējcimdā. Brīdi vēlāk lieliska iespēja atklāt šī dueļa rezultātu bija Rīgas hokejistiem, taču pēc metiena no distances un burzmas vārtu priekšā ripa tikai dažu centimetru attālumā palika no ieslīdēšanas Zagrebas komandas vārtos.

Pēc tam rīdzinieki neizmantoja vēl vienu vairākumu, bet pirmās trešdaļas izskaņā abu komandu ļoti aktīvajā un skatāmajā spēlē vārti gūti netika.

Otrā trešdaļa

Jau pašā otrās trešdaļas sākumā divu minūšu noraidījumu par sitienu pretiniekam ar nūju saņēma Krišjānis Rēdlihs, ko viesiem izdevās izmantot nepilnas minūtes laikā – Bjerkstrands pamanījās raidīt ripu starp Delorjē kājsargiem. Dažas minūtes vēlāk lieliska iespēja panākt neizšķirtu pēc Ginta Meijas pielabotā metiena bija mājiniekiem, taču sāncenšu vārtsargs Kelvins Hīters demonstrēja lielisku reakciju. Pēcāk abas komandas turpināja spēlēt aktīvu hokeju, bet perioda viducī Rīgas Dinamo atkal neizdevās izmantot vairākumu, lai gan laba iespēja bija Čārlzam Genovejam.

Dueļa 33.minūtē 2+10 minūšu sodu saņēma viesu hokejists Ville Leino, taču arī šoreiz vairākums palika neizmantots. Perioda noslēgumā abu vienību hokejisti turpināja vērpt aktīvus uzbrukumus, turklāt lielisku izdevību neizmantoja Miķelis Rēdlihs, kura raidījumu no tuvas distances atvairīja Medveščak vārtsargs.

Trešā trešdaļa

Noslēdzošās trešdaļas ievadā laba iespēja dubultot viesu pārsvaru bija pirmo vārtu autoram Bjerkstrandam, taču Latvijas komandu glāba Delorjē. Neilgi pēc tam rīdziniekiem izdevās panākt neizšķirtu, jo pēc teicamas Laura Dārziņā piespēles vārtsargu no vāru priekšas pārspēja Indrašis, gūstot savus 13.vārtus šajā sezonā. Pēc vārtu guvuma lielāks pārsvars piederēja rīdziniekiem, turklāt bīstams bija Milana Jurčinas metiens no distances, bet Medveščak hokejistus glāba Hīters.

Pamatlaikam tuvojoties izskaņai, abas vienības turpināja demonstrēt gana aktīvu spēli, taču tad kļūdu pieļāva Rīgas Dinamo vārtsargs Delorjē. Kanādietis, pieturēdams ripu aiz vārtiem, to kļūdaini piespēlēja pretinieku hokejistam Tomasam, kurš ar vienu nūjas pieskārienu trieca ripu tukšajos vārtos un no jauna izvirzīja vadībā Medveščak klubu. Pēc negaidītā vārtu zaudējuma Latvijas vienība vētraini metās atspēlēties, taču nesekmīgi.

0 Komentāru