Komentāri
Pasaules čempione futbolā Vācija pirmo reizi vēsturē zaudē Polijai
Foto: AFP/SCANPIX

Eiropas čempionāta futbolā kvalifikācijas turnīra D grupā pasaules čempione Vācija izbraukuma spēlē Varšavā ar 0:2 zaudēja Polijai. Abu komandu savstarpējās spēlēs tā bija Polijas pirmā uzvara vēsturē. Vārtus Polijas labā guva Arkadiušs Miliks un Sebastians Mila.

Vācija visa mača laikā uzbruka ievērojami vairāk, bet brīnumus Polijas vārtos rādīja Londonas Arsenal vārtsargs Vojcehs Ščesnijs, un pasaules čempioni nekādi nespēja gūt vārtus. Toties 51.minūtē pēc Lukaša Piščeka centrējuma Arkadiušs Miliks pārspēja Manuelu Noieru un 57 tūsktoši skatītāju Varšavas Nacionālajā stadionā sajūsmā uzgavilēja. Vācija turpināja uzbrukt, bet 88.minūtē vienā no retajiem pretuzbrukumiem Sebastians Mila vēlreiz pārspēja Noieru – 2:0, Polijai pirmā uzvara pār Vāciju komandas vēsturē!

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēļu rezultāti:

D grupa:

Īrija – Gibraltārs 7:0

Skotija – Gruzija 1:0

Polija – Vācija 2:0

F grupa:

Rumānija – Ungārija 1:1

Somija – Grieķija 1:1

Ziemeļīrija – Fēru salas 2:0

I grupa:

Armēnija – Serbija 1:1

Albānija – Dānija 1:1

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl