Pārsteidzošā Southampton Premjerlīgas mačā tiekas ar Aston Villa

1 komentārs
Pārsteidzošā Southampton Premjerlīgas mačā tiekas ar Aston Villa
Foto: AFP/LETA

Anglijas Premjerlīgas 12.kārtas pēdējā spēlē Southampton izbraukumā tiekas ar Aston Villa. Southampton šobrīd līgas tabulā ieņem 2.vietu, ko nezaudēs pat neveiksmes gadījumā.

Nīderlandes izlases un Barcelona bijušā aizsarga Ronalda Kūmana vadībā Svētie spēlē pārsteidzošu futbolu, Premjerlīgas tabulā atrodoties priekšā Anglijas futbola smagsvariem Manchester City un Manchester United. Southampton ir uzvarējuši pēdējās četrās līgas spēlēs, tai skaitā ar 8:0 pār Sunderland.

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pārsteidzošā Southampton, kas pēc 10.kārtām atrodaas Premjerlīgas otrajā vietā, pēc izlašu spēļu pauzes dodas ciemos pie Aston Villa, kas pie uzvaras Premjerlīgā nav tikuši vairāk kā mēnesi un no 5.vietas, kurā atradās pēc piektās kārtas, ir nogāzušies uz 15.vietu pēc 10 kārtām. Svētie nav zaudējuši piecās visu sacensību spēlēs pēc kārtas, kamēr Aston Villa 10.kārtā izcīnīja pirmo neizšķirtu pēc sešiem zaudējumiem. Villa šī ir laba iespēja atgriezties uz uzvaru ceļa, taču tikšanās ar Southampton šo iespēju krietni sarežģī.”

Anglijas Premjerlīgas spēle kanālā VSB:

Pirmdien, 24.novembrī

21:55 Aston Villa – Southampton

1 komentārs