Pārcelta Vozņacki atvadu spēle Kopenhāgenā

1 komentārs
Pārcelta Vozņacki atvadu spēle Kopenhāgenā
AFP / SCANPIX

Covid-19 vīrusa izplatības dēļ otrdien tika atcelts maijā gaidāmais mačs starp bijušo pasaules pirmo raketi Karolīnu Vozņacki un tuvu viņas draudzeni Serēnu Viljamsu, vēsta organizatori.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sportiste karjeru nolēma beigt, jo vēlas vairāk pievērsties ģimenei. Viņas vīrs ir bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Deivids Lī.

Vozņacki atvadu spēle pret savu draudzeni Viljamsu bija paredzēta 18.maijā Kopenhāgenā. Uz šo dueli biļetes jau bija izpārdotas.

Dānijas valdība pirmdien paziņoja, ka valstī masu pasākumi un pulcēšanās lielās grupās nebūs atļauts līdz pat augustam, kā rezultātā spēli nāksies pārcelt uz krietni vēlāku laiku.

Dānijas tenisiste karjeras laikā uzvarēja 30 WTA turnīros, bet savu vienīgo “Grand Slam” titulu viņa ieguva pirms diviem gadiem Melburnā.

Vozņacki 2010. un 2011.gadā sezonu noslēdza kā vadošā pasaules tenisiste, bet vēlreiz viņa šajā godā pabija arī 2018.gadā, kad beidzot izdevās svinēt uzvaru vienā no četriem “Grand Slam” turnīriem.

1 komentārs