Komentāri
Par Latvijas gada treneri sportā nosaukts Sandis Prūsis
Foto: LETA

Latvijas Gada balvu sportā kā labākais treneris otrdien saņēma Sandis Prūsis. Prūsis šogad Soču olimpiskajās spēlēs Latvijas labākā bobsleja pilota Oskara Melbārža četrinieku ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu aizveda līdz sudraba godalgai.

Kopš neatkarības atjaunošanas Latvijai ne reizi nebija izdevies izcīnīt olimpisko godalgu bobslejā. Tāpat bobslejisti arī pēcolimpiskajā sezonā turpina sekmīgi cīnīties par medaļām Pasaules kausa posmos.

Vēl uz Latvijas labākā trenera balvu pretendēja nacionālās basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainārs Bagatskis, skeletona treneris Dainis Dukurs, kamaniņu sporta treneris Jānis Liepa, kā arī Genādija Samoilova un Andra Šmēdiņa tandēms pludmales volejbolā.

Savukārt titulu Gada sporta skolotājs ieguva Dmitrijs Gorlačevs no Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas. Vēl šai balvai kandidēja Antra Šverna no Rīgas 41.vidusskolas un Jānis Zakarīts no Balvu Valsts ģimnāzijas.

Zīmīgi, ka arī pirms gada titulu Gada sporta skolotājs ieguva ieguva pedagogs no Liepājas – Evita Auniņa no Liepājas 8.vidusskolas.

Lasi vēl