Komentāri

Overtime TV studijā katru pirmdienu rubrikā Viktorijas Zona tiek apspriestas jaunākās latviešu sportistu bildes! Šoreiz uzmanības epicentrā nokļuva basketbolists Rolands Freimanis, Krievijas hokeja izlases treneris Oļegs Znaroks un talantīgais NBA kluba Ņujorkas Knicks basketbolists Kristaps Porziņģis.

Šajā pirmdienas vakarā Viktorija Kamaza, Armands Puče, Valdis Valters un kolorītais Guntis apsprieda Rolanda Freimaņa uzvaras bildi ar Igaunijā izcīnīto čempiona kausu basketbolā, Kristapa Porziņģa izbraukumu ar riteni un Oļega Znaroka pozitīvo bilde pie smagās mašīnas ruļļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl