Komentāri

Overtime TV studijā katru pirmdienu rubrikā Viktorijas Zona tiek apspriestas jaunākās latviešu sportistu bildes! Šoreiz uzmanības epicentrā nokļuva latviešu talants – Porziņģis, skeitbordists Madars Apse, basketbola kluba Barons spēlētājs Kristaps Dārgais un Kaspars Kambala.

Sporta kvartets – Viktorija Kamaza, Armands Puče, Valdis Valters un kolorītais Guntis – šoreiz apsprieda Kristapa Porziņģa atrādītās Kobes Braianta zeķītes un stilīgos apavus, skeitbordista Madara Apses pozēšanu padomju laika stila dzīvoklī, Kristapa Dārgā pusdienu maltīti un Kaspara Kambalas zivs paviljona apmeklējumu Turcijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Viktorijas Zonā Porziņģis ar zeķēm, Dārgais ar burgeru un Kambala Turcijas zivju paviljonā

FOTO:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl