Komentāri

Overtime TV studijā katru pirmdienu rubrikā Viktorijas Zona tiek apspriestas jaunākās latviešu sportistu bildes! Šoreiz uzmanības epicentrā nokļuva Daira Bertāna “selfijs” ar savu suni Rokiju junioru, Latvijas Basketbola līgas komandas Jūrmalas leģionāri un basketbola kluba Ventspils spēlētājs Žanis Peiners.

Sporta kvartets – Viktorija Kamaza, Armands Puče, Guntis un Dainis Dukurs – šoreiz apsprieda Daira Bertāna kopbildi ar savu suni Rokiju junioru, kuram pašam ir savs privātais Instagram konts ar 284 sekotājiem. Bez uzmanības nepalika arī Jūrmalas leģionāru trio – Endrū Šmits, Keisijs Roberts un Aleksandrs Kušnirovs, kuri savā brīvdienā izbaudīja SPA procedūras. Nobeigumā tika aplūkota bilde ar stilīgāko BK Ventspils spēlētāju – Žani Peineru, kurš tika iemūžināts tramvajā.

VIDEO: Viktorijas Zonā Bertāna suns, Jūrmalas leģionāri un Peiners

FOTO: Viktorijas Zona

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl