Komentāri

Overtime TV studijā katru pirmdienu rubrikā Viktorijas Zona tiek apspriestas jaunākās latviešu sportistu bildes! Šoreiz uzmanības epicentrā nokļuva futbola kluba Liepāja spēlētājs Edgars Gauračs, biatloniste Baiba Bendika un vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa kopā ar savu vīru.

Sporta kvartets – Viktorija Kamaza, Armands Puče, Valdis Valters un kolorītais Guntis – šoreiz apsprieda Edgara Gaurača stiliņu un bārdas hipsterīgo griezumu, Baibu Bendiku kopā ar sava trenera Ilmāra Briča kaķi, kurš brauc uz katru treniņnometni ,un vienu no skaistākajiem pāriem Lauru Ikaunieci-Admidiņu kopā ar vīru, kuri našķojās ar cepumiem un zefīriem kādā Portugāles kafejnīcā! Rubrikas noslēgumā tika apspriests arī video ar Kristapa Porziņģa dejām, kad viņš vēl spēlēja Spānijas klubā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Viktorijas Zonā Bendika ar kaķi, glaunais Gauračs un Admidiņu zefīriņi

FOTO: Overtime TV rubrika – Viktorijas Zona

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl