Komentāri

Overtime TV studijā katru pirmdienu rubrikā Viktorijas Zona tiek apspriestas jaunākās latviešu sportistu bildes! Šoreiz uzmanības epicentrā nokļuva basketbola klubs Ventspils, simpātiskā vieglatlēte Laura Ikauniece Admidiņa kopā ar vīru un BK Valmiera/ Ordo spēlētājs Dāvis Rozītis. 

Sporta kvartets – Viktorija Kamaza, Armands Puče, Valdis Valters un kolorītais Guntis – šoreiz apsprieda basketbola kluba Ventspils iejušanos pavāru lomās, Ventspils Tehnikuma telpās, kā arī  tika parunāts par Valmieras/Ordo spēlētāja Dāvja Rozīša bagātīgo glāžu kolekciju. Vēl uzmanību izpelnījās Admidiņu ģimene, kurai tika uzņemta bilde uz viesnīcas balkona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Viktorijas Zonā Admidiņu ģimene uz balkona, Rozītis ar glāzēm un BK Ventspils ar pannām

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl