Komentāri

25. janvāra Overtime TV studijā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda latvieša basketbola supertalanta Kristapa Porziņģa neiekļūšanu NBA zvaigžņu spēlē, kā arī pārrunāja basketbolista veiksmīgo krekla pārdošanu.

Atgādinām, ka Kristapam Porziņģim pietrūka gandrīz 100 000 balsu, lai iekļūtu NBA Visu zvaigžņu spēles Austrumu konferences sākumsastāvā, tikmēr latviešu talanta krekli ir ceturtie pirktākie NBA. Uzbrucējs aiz sevis atstājis tādas līgas zvaigznes kā Kevinu Durantu, Deriku Rouzu, Raselu Vestbruku, Kairiju Īrvingu, Džeimsu Hārdenu un citas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Valters un Puče par Porziņģa pārdotajiem krekliem un neiebalsošanu zvaigžņu spēlē un sniegumu laukumā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl