Komentāri

15. februāra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda Latvijas Hokeja federācijas prezidenta savādos lēmumus galvenā trenera pieņemšanā, kā arī par ”šmuci” ar Tomu Kūlenu.

Beresņevs līgumu par Latvijas hokeja izlases trenēšanu noslēdza pagājušajā nedēļā. Tas parakstīts līdz septembrī gaidāmajam Phjončhanas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, bet kvalificēšanās gadījumā līgums tiks pagarināts vēl uz diviem gadiem. Tikmēr Lipmans sacīja, ka jaunā galvenā trenera pienākums ir saglabāt izlasi augstākajā divīzijā: “Beresņeva galvenais uzdevums būs saglabāt valstsvienībai vietu elites divīzijā, bet nedomāju, ka mēs dosim uzdevumu tikai par vietas saglabāšanu. LHF valdes locekļi uzstādīs augstāku mērķi, taču es pats būtu laimīgs, ja mums izdotos saglabāt vietu augstākajā divīzijā,” teica Lipmans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Puče un Valters par kaislībām hokeja izlases trenera meklējumos

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl