Komentāri

Pagājušajā nedēļā Latvijas Basketbola savienība nosauca 2014./15.gada sezonas labākos basketbolistus un trenerus. Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Anete Jēkabsone-Žogota un Jānis Strēlnieks.

Līdzjutēji un mediji vīru balsojumā bija devuši priekšroku jaunajai Nacionālās basketbola līgas un Ņujorkas Knicks sensācijai Kristapam Porziņģim, bet treneri un LBS valde balsojumā priekšroku deva Jānim Strēlniekam. Nenoniecinot Jāņa nopelnus, Armands Puče un Valdis Valters raidījumā Overtime TV brīnījās, kāpēc labākais nebija Kristaps…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl