Komentāri

8. februāra Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis visai asi nosodīja Latvijas Hokeja federācijas prezidentu Kirovu Lipmanu par galvenā trenera meklējumiem. Puče sacīja, ka tā bijusi īsta mērkaķošanās.

Vēl janvāra beigās Kirovs Lipmans medijiem izteicās, ka Beresņevs, kurš vada arī U-20 valstsvienību, vairs nav kandidāts uz pieaugušo izlases vadīšanu, jo abas puses neesot spējušas panākt vienošanos par finansiālajiem nosacījumiem. Pa vidu tam pavīdēja vēl citi kandidāti, taču izlases trenera epopeja noslēdzās ar Beresņeva nolīgšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Puče par hokeja izlases galvenā trenera meklējumu aizkulisēm

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl