Komentāri

2. maija Overtime TV raidījumā pie sporta pazinējiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās talantīgais latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš pastāstīja par pirmo tehnisko piezīmi NBA, kuru saņēma pēc saķeršanās ar Atlantas Hawks spēlētāju, kā arī par pretinieku ietekmēšanu jeb ”trash talk”.

Savu pirmo tehnisko piezīmi latviešu basketbolists saņēma izbraukuma mačā pret Atlantas Hawks vienību, kad saķērās ar mājinieku aizsargu Keitu Beizmoru. Jautāts, ko tad latvietis pārrunājis ar pretinieku, liepājnieks atbildēja: “Čau, kā iet?”. Tāpat Ņujorkas Knicks spēlētājs pastāstīja, ka laukumā sāncenši ar vārdiem cenšas ietekmēt un izsist no mača ritma. Meistars ”trash talk” ir Kevins Gārnets no Minesotas Timberwolves komandas, taču latvietim šosezon nesanāca ar leģendāro spēlētāju laukumā satikties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Porziņģis par pirmo konfliktu NBA un “trash talk”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl