Komentāri

2. maija Overtime TV studijā pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās šobrīd vienīgais Latvijas pārstāvis NBA – Kristaps Porziņģis. Liepājniekam mīļa ir videospēle FIFA un talantīgais sportists sacentās ar FIFA Latvijas čempionu Paulu Minkeviču, turklāt prata viņu uzvarēt.

Kristaps Porziņģis ar FIFA14 Latvijas čempionu sacentās uz spēļu konsules PlayStation 3, taču uzreiz pirms cīņas Ņujorkas Knicks spēlētājs atzinās, ka ir šīs spēles lietpratējs uz citas konsules – Xbox. Šim duelim noteikumi vienkārši – mačā uzvar spēlētājs, kurš gūst pirmos vārtus. Porziņģis izvēlējās sevis iecienīto FC Barcelona komandu, turpretim Minkevičs pretī lika Minhenes Bayern.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Porziņģis ”izskolo” Latvijas FIFA videospēles čempionu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl