Komentāri

Tas, ka Overtime TV puiši zina, kas ir sociālie tīkli, bija zināms. Vienīgi tā kārtīgi saprast, kas ir, kur un kāpēc, viņiem nebija izdevies, tāpēc talkā tika aicināta Skaties.lv sporta redaktore Viktorija Kamaza, kura rubrikā Viktorijas Zona ziņo par karstākajiem jaunumiem Latvijas sporta zvaigžņu kontos.

Armands Puče sociālos tīklus vairāk bija iemīļojis jaunībā. @ValdisValters un @OvertimeGuntis tuvākas attiecības izveidojuši ar čivinātavu. Tagad puiši pirmajā Viktorijas Zonas rubrikā pa durvju šķirbu ielūkojās arī Instagram, kur ar jaunumiem dalījās Madara Palameika, Armands Šķēle un Kristaps Porziņģis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Madara Palameika savā Instagram kontā palameika ielikusi bildi no Portugāles treniņnometnes, kur kopā ar vēl vienu Latvijas šķēpmetēju Sintu Ozoliņu gatavojas sezonas sākumam. Armands Šķēle/armandsskele22 saviem Instagram sekotājiem rāda, ka uz kreisās rokas brīva vieta jauniem tetovējumiem paliek arvien mazāk. Savukārt Kristaps Porziņģis ticis pie jaunas frizūras, ko pirms Ņujorkas Knicks mača ar Denveras Nuggets mūsu basketbolistam nogrieza @the_londonluke.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl