Komentāri

11. janvāra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče un Guntis pārrunāja Latvijas hokeja izlases trenera kandidātus un komentēja federācijas prezidenta Kirova Lipmana ”interesantos” izteikumus par Leonīdu Beresņevu.

Jautājums par izlases galveno treneri atlikts uz 20. janvāri, šo lēmumu pamatojot ar to, ka vēlas izvēlēties labāko no iespējamajām kandidatūrām. ”Negribam neko sasteigt. Es vēlos, lai tiktu dotas garantijas, ka izlase saglabās vietu elites divīzijā, nevis tikai tiktu prasīts no manis. Gribu būt drošs, ka paliksim A grupā, jo vairs negribu justies kā pērn, kad pēc pēdējās spēles pasaules čempionātā divas stundas nevarēju piecelties no krēsla,” janvāra sākumā sacīja Lipmans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: kurš vadīs Latvijas hokeja izlasi?

Kurš, jūsuprāt, būs nākamais Latvijas izlases treneris?

Rezultāti:
3%

Leonīds Beresņevs

58%

Teds Nolans

24%

Artis Ābols

15%

Cits kandidāts

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl