Komentāri

14. marta Overtime TV raidījumā aktieris un sporta fans Intars Rešetins aizvietoja Valdi Valteru, kurš atrodas Spānijā. Rešetins pastāstīja par aktiermākslu, mīlestību pret sportu un atklāja kādu nezināmu faktu par filmu Sapņu komanda 1935.

Rūjienietis Inatars Rešetins bērnībā trenējies basketbolā pie Daira un Dāvja Bertāna tēva Daiņa. Šobrīd aktieris regulāri nodarbojas ar skriešanu un vienu reizi nedēļā spēlē futbolu. Rešetins raidījumā atklāja interesantu faktu par filmu Sapņu komanda 1935, kurā tēloja funkcionāra lomu. Izrādās, ka filmā bija paredzēta mīlas aina, taču to tomēr neiekļāva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Intars Rešetins stāsta par aktiermākslu, sportu un atklāj noslēpumu par Sapņu komandu 1935

FOTO: Intars Rešetins

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl