Komentāri

Overtime studijā viesojās viena no basketbola dāmu izlases pieredzējušākajām spēlētājām Ilze Ose-Hlebovicka, kura ir pārrakstījusi vīriešu basketbola vēsturi, jo kļuvusi par pirmo sievieti, trenera palīdzi, vīriešu Latvijas basketbola līgā.

Pirmdienas vakarā Overtime studijā pie sporta vērotājiem Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās apburošā Ilze Ose-Hlebovicka, kura pastāstīja par to, kā iepazinās ar vīru, par dzīvi Itālijā, kā ir strādāt ar večiem, par pieredzi, pienākumiem un atšķirību starp sieviešu un vīriešu basketbolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Overtime studijā viesojas sieviete, kura pārrakstīja vīriešu LBL vēsturi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl