Valdis Valters: Kuksiks pie Bagatska atrod savu vietu

Komentāri

TV6 raidījumā Overtime TV Armands Puče un Valdis Valters analizēja Riharda Kuksika spēli Ainara Bagatska trenētajā Nizhny Novgorod un Jāņa Strēlnieka sniegumu Bambergas Brose Baskets.

Abiem basketbolistiem Eiropas čempionātā basketbolā Latvijas izlasē būs jāpilda vadošās lomas. Tāpēc gan Armandam, gan Valdim ir prieks, ka Kuksiks Bagatska klubā ir atradis vietu un pārliecību par saviem spēkiem. Savukārt Jānis Strēlnieks Bambergā spēlē daudz un savu reputāciju Vācijas klubā tikai nostiprinājis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl