Komentāri

Otrdien Overtime TV studijā Armands Puče un Valdis Valters aptaustīja un citiem parādīja oficiālo Eiropas basketbola čempionāta bumbu. Ar to rudenī Rīgā spēlēs ar Latvijas izlases basketbolisti.

Valdis Valters jauno Molten GL7X ražojumu atzina par labu esam. Viņa laikā bumbas bija krietni apbružātākas. 2015.gada modelis Valda rokā turas labi, un cerams, ka septembrī ne tikai labi turēsies rokā, bet arī precīzi lidos grozā. Vismaz pēc Latvijas basketbolistu metieniem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl