Komentāri

28. aprīļa Overtime TV viesojās šīs sezonas Latvijas volejbola līgas čempioni – Ance Auziņa no Jelgavas/LU vienības un Toms Vanags no RTU/Robežsardzes komandas. Kā abiem veicās pagājušajā sezonā, vai ar šo sporta veidu iespējams nopelnīt, un kāpēc volejbolu spēlē skaistākie cilvēki.

Toms Vanags no RTU/Robežsardzes pastāstīja, kāpēc, viņaprāt, volejbols ir grūtākais sporta veids pasaulē. Armands Puče Latvijas volejbola līgas čempionei Ancei Auziņai jautāja, kā komanda plāno tērēt 1000 eiro naudas balvu, un par Ances dzīvi Amerikā. Vai RTU/Robežsardzes spēlētājiem jāpiedalās valsts robežas sargāšanā? Skaties, ko atbild viesi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl