Komentāri

Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

7. novembra raidījumā viesosies riteņbraucējs Gatis Smukulis, kurš šogad izpelnījies valsts labākā riteņbraucēja godu. Sportists pavisam nesen nomainīja arī komandu. Vairākas sezonas pavadījis pazīstamajā Astanas vienībā mūsu riteņbraucējs pievienojās Francijas vienībai Delko Marseille Provence KTM. Vēl Overtime TV studijā ciemosies jaunie rallija talanti – Ralfs Sirmacis un Artūrs Šimins, kuri dalīsies pieredzē par starptautiska līmeņa sacensībām un pastāstīs par rallija ”knifiem”.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl