Komentāri

Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

6. februāra raidījumā pie Armanda, Valda un Gunta viesojas Latvijas volejbola leģenda un titulētais Aigars Birzulis, bet tikmēr valsts labākais badmintona spēlētājs Niks Podosinoviks pastāstīs, ka pašu zemē nav īsti pret ko spēlēt, ja gribas sastapt kaut cik sīvu pretestību laukumā. Vēl raidījumā sporta eksperti prognozēs, kuri latvieši tuvākajos gados varētu pievienoties Porziņģim un Bertānam NBA. Savukārt par godu Artūra Irbes 50. gadu jubilejai Overtime atminēsies par trim spēlēm, kuras par savas karjeras spilgtākajiem mirkļiem nosauca pats hokejists.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl