Komentāri

Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

6. februāra raidījumā pie Armanda, Valda un Gunta viesojas Latvijas volejbola leģenda un titulētais Aigars Birzulis, bet tikmēr valsts labākais badmintona spēlētājs Niks Podosinoviks pastāstīs, ka pašu zemē nav īsti pret ko spēlēt, ja gribas sastapt kaut cik sīvu pretestību laukumā. Vēl raidījumā sporta eksperti prognozēs, kuri latvieši tuvākajos gados varētu pievienoties Porziņģim un Bertānam NBA. Savukārt par godu Artūra Irbes 50. gadu jubilejai Overtime atminēsies par trim spēlēm, kuras par savas karjeras spilgtākajiem mirkļiem nosauca pats hokejists.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl