Komentāri

Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

24. aprīļa raidījumā pie Armanda un Valda viesojas Edgars Masaļskis – Latvijas hokeja izlases balsts daudzu gadu garumā, par kuru droši var teikt – lielā mērā pateicoties Edžas spēlei, Latvija ir saglabājusi vietu pasaules hokeja Elitē. Otrs raidījuma viesis ir Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis, kuru Armands un Valdis apbēra ar jautājumiem – gan par to, kur jūnijā sākumā Latvijas izlase aizvadīs maču ar Portugāli, gan par jauno veco Nacionālās izlases galveno treneri Aleksandru Starkovu, gan par mūsu futbola jaunāko paaudzi!

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl