Komentāri

Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

20. marta raidījumā pie Armanda, Valda, Viktorijas un Gunta viesojas Latvijas izlases un “VEF Rīga” basketbolists Mareks Mejeris. Sezonas sākumā izmēģinājis spēkus Francijā, šobrīd Mareks ar prieku atgriezies Latvijā un izbauda basketbola spēlēšanu vefiņā. Otrs raidījuma viesis ir Pēteris Sutta – kompānijas “Hockey Revolution” pārstāvis, kas ražo hokeja inventāru un trenažierus, kurus izmanto arī četrkārtējie Stenlija kausa ieguvēji “Pitsburgas Penguins”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl