1 komentārs

Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

10. oktobra raidījumā pie Armanda, Valda un Gunta viesojas Viesturs Koziols – sporta sabiedrībā ļoti pazīstams cilvēks. Bijis saistīts ar basketbolu, hokeju, arī citiem sporta veidiem, projektiem. Skaidrs, ka šoreiz galvenā uzmanība bija veltīta Kirova Lipmana gāšanai no Latvijas hokeja troņa!

TOP komentāri

  • Imants Rasims
    +1 +1 0

    Imants Rasims

    Armand,Jūs uzdevāt jautājumu Koziolam par to,kā 18 gadus Lipmaņa kungs spēja noturēt šo bardaku?Es jau sen rakstīju,ka LH ir regress,ka nav talantīgas jaunatnes,svaigu iedvesmu...sen jau rakstīju,ka jāsāk no BĒRNU un JAUNIEŠU hokeja skolām...Ja paceltu augšā manus komentārus Tvnetā,pēc Dinamo,Latvijas izlases spēlēm,tad atrastu manus kritiskus rakstus vēl 7,5,3 gadi atpakaļ!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl