Komentāri

Armands Puče un Valdis Valters turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

10. aprīļa raidījumā pie Armanda un Valda viesojas tikai pirms nedēļas WBC pasaules čempiona jostu izcīnījušais Mairis Briedis. Latvijas izcilais bokseris stāsta gan par gatavošanos cīņai ar Marko Huku, gan cīņas gaitu,  gan saviem tuvākajiem nākotnes plāniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījumā viesosies arī Toms Bluks un Ingrīda Amantova. Pirmais ir hokeja kluba “Kurbads” kapteinis, kuram kopā ar savu komandu pagājušajā nedēļā beidzot izdevās izcīnīt Latvijas čempionu titulu hokejā. Savukārt Leikplesidas olimpiskās bronzas medaļniece Ingrīda Amantova šobrīd kā Murjāņu sporta ģimnāzijas direktore cīnās par to, lai Murjāņos arī turpmāk varētu skoloties nākamie olimpiskie medaļnieki!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl