Komentāri

Armands Puče un Valdis Valters turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

10. aprīļa raidījumā pie Armanda un Valda viesojas tikai pirms nedēļas WBC pasaules čempiona jostu izcīnījušais Mairis Briedis. Latvijas izcilais bokseris stāsta gan par gatavošanos cīņai ar Marko Huku, gan cīņas gaitu,  gan saviem tuvākajiem nākotnes plāniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījumā viesosies arī Toms Bluks un Ingrīda Amantova. Pirmais ir hokeja kluba “Kurbads” kapteinis, kuram kopā ar savu komandu pagājušajā nedēļā beidzot izdevās izcīnīt Latvijas čempionu titulu hokejā. Savukārt Leikplesidas olimpiskās bronzas medaļniece Ingrīda Amantova šobrīd kā Murjāņu sporta ģimnāzijas direktore cīnās par to, lai Murjāņos arī turpmāk varētu skoloties nākamie olimpiskie medaļnieki!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl