Puče, Valters un Guntis priecājas par Ikaunieces-Admidiņas drosmīgo kleitu

1 komentārs

11. janvāra Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda aizvadīto Latvijas Gada balvu sporta un priecājās par vieglatlētes Laura Ikaunieces-Admidiņas skaisto un drosmīgo kleitu.

Pasākumam īpaši veltīto kleitu darināja dizainere Inese Ozola no prestižā uzņēmuma Amorale. Sportiste ar šādu soli daudzos raisīja bažas, bet citi uzslavēja un atbalstīja daiļo vieglatlēti. Atgādinām, ka Ikauniece-Admidiņa šā gada augustā izcīnīja bronzas medaļu pasaules čempionātā, turklāt ar 6516 punktiem uzstādīja jaunu Latvijas rekordu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Ikaunieces-Admidiņas skaistā kleita un Latvijas Gada balva sportā

Tāpat latviete sezonas beigās garantēja sev triumfu Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) Combined Events Challenge kopvērtējumā starp septiņcīņas sportistēm. Šosezon Ikauniece-Admidiņa piedalījās trijās septiņcīņas sacensībās, visās labojot Latvijas rekordu.

VIDEO: Puče, Valters un Guntis spriež par Ikaunieces – Admidiņas drosmīgo kleitu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl