Komentāri

Pirmdien, 2. maijā Overtime TV raidījumā, rubrikā Viktorijas Zona – viesojās latviešu talantīgais basketbolists, NBA komandas Ņujorkas Knicks spēlētājs Kristaps Porziņģis, kurš studijā  pastāstīja par savām nopublicētajām bildēm un atbildēja uz visiem interesējošiem Viktorijas jautājumiem.

Basketbolists atzinās, ka Viktorijas Zona ir Porziņģa mīļākā zona un labprāt pastāstīja par dažām savām bildēm, kuras tika nopublicētas viņa sociālajā Instagram kontā. Par to, kam pieder lidmašīna kurā Porziņģis kopā ar ģimeni lidoja uz Toronto, par savu melnā krāsā matēto automašīnu, saplēstajām džinsenēm un rozā zeķēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl