Komentāri

7. aprīļa raidījumā Overtime TV viesojās pasaules skeletona karaļi brāļi Martins un Tomass Dukuri. Martā Vinterbergas trasē Martins izcīnīja savu trešo pasaules čempiona titulu, bet Tomass pirmo reizi karjerā tika pie pasaules čempionāta bronzas medaļas!

Overtime TV studijā Martins un Tomass stāstīja ne tikai par skeletonu, Sočiem, Koreju un galvenajiem konkurentiem nākamajās Olimpiskajās spēlēs, bet rādīja arī savas prasmes hokeja iemetienos, šautriņu mešanā un olu dauzīšanā. Turklāt ļoti lielu olu dauzīšanā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl