Komentāri

21.marta vakarā raidījumā Overtime TV Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpinās par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

Viens no vakara viesiem ir Kaspars Daugaviņš, kurš jau apliecinājis savu vēlmi pārstāvēt Latvijas izlasi Pasaules čempionātā. Tas gan Kasparam neliedza atklāti pastastīt par nekārtībām, iespējams, populārakajā Latvijas izlasē. Arī par to, ka hokejisti izlasē dzīvo kā ”bomži”…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt VEF Rīga un Latvijas U18 izlases galvenais treneris Jānis Gailītis daudz nedomā par to, vai un kad ar viņu tiks vai netiks pagarināts līgums. Jāstrādā ir šobrīd, uzvaras ir jāizcīna šobrīd un tas arī aizņem viņa domas un prātu! Skaties Overtime TV!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl