Komentāri
Overtime TV. Par sportu profesionāļiem un mājsaimniecēm. 1. februāris

1. februāra vakarā raidījumā Overtime TV Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpinās par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

Overtime TV studijā viesojas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska, kur tikko Eiropas čempionātā Bratislavā izcīnīja augsto 4. vietu. Otrs raidījuma viesis ir mūsu dambretists Guntis Valneris – 1994.gada pasaules čempions. Guntis ir bijis arī Eiropas čempions un I pasaules intelektuālajās sporta spēlēs Pekinā izcīnījis bronzas medaļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl