1 komentārs

31. augusta vakarā raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās šobrīd labākais Latvijas bokseris Mairis Briedis, kurš pirms nedēļas Groznijā uzvarēja savu pagaidām spēcīgāko pretinieku Manuelu Čaru!

Ceļš līdz cīņai ar Manuelu Čaru Mairim nebija ne viegls, ne īss. Tomēr, izvērtējot piedāvājumu boksēties ar Libānā dzimušo Vācijas pilsoni, tika pieņemts lēmums doties uz Grozniju. Ar uzņemšanu Čečenijas galvaspilsētā viss bija augstākajā līmenī, bet pašas cīņas kulmināciju Mairis parāda, par sparingpartneri izmantojot Valdi Valteru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris sekundes līdz piektā raunda beigām Briedis veica veiksmīgu pretuzbrukumu, trāpot pretiniekam pa žokli un ar vienu sitienu nokautējot Čaru. Čaram nokrītot uz ringa grīdas, zālē iestājās klusums – visvairāk pārsteigts par cīņas iznākumu bija Čečenijas prezidents Ramzans Kadirovs, kurš bija pārliecināts par Čara uzvaru.

FOTO no Maira Brieža cīņas ar Manuelu Čaru:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl