Komentāri

11. aprīļa Overtime TV studijā pie sporta ekspertiem Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās pasaules čempions bobslejā, stūmējs Jānis Strenga. Sportists pastāstīja par nokļūšanu bobslejā, jaunu aizraušanos – šahu un veselības problēmu uzveikšanu.

Melbārdis, Dreiškens, Vilkaste un Strenga kļuva par pasaules čempioniem četrinieku sacensībās, izcīnot Latvijai lielāko uzvaru bobslejā kopš neatkarības atgūšanas. Pie zelta medaļām latvieši tika izcilā veidā, jo pirmajā braucienā viņiem bija tikai 19.starta numurs, pēc pirmās dienas diviem braucieniem bija tikai septītie, trešajā braucienā jau tika uz otro pozīciju, bet pēdējā izcīnīja skaistu uzvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Overtime TV studijā viesojas bobsleja stūmējs Jānis Strenga

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl