Komentāri

8. februāra Overtime TV raidījumā pie sporta ekspertiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās skeletonists Ivo Šteinbergs. Sportists pastāstīja par pirmajiem soļiem skeletonā, piedzīvotajām emocijām, lielo ātrumu trasē un olimpiādes sapņiem.

Šosezon Eiropas kausa kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Kišlers, kurš astoņās sacensībās nopelnīja 432 punktus, par trīs punktiem apsteidzot Radiju, kurš pirms pēdējiem diviem braucieniem bija līderis. Ivo Šteinbergs ar 349 punktiem palika ceturtais, no trešās pozīcijas, kuru ieņēma vēl viens vācietis Fēlikss Keizingers, atpaliekot vien par 35 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Ivo Šteinbergs viesojas Overtime TV

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl