Komentāri

5. oktobra Overtime TV studijā pie sporta ekspertiem Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās Latvijas izlases basketbolists Haralds Kārlis, kurš ar valstsvienību Eiropas čempionātā izcīnīja augsto astoto vietu. Basketbolists pastāstīja par sniegumu izlasē, dzīvi un mācībām ASV, kā arī par nākotnes plāniem.

Sportists ASV pārstāvēja Seton Hall Pirates vienību, kur pavadīja trīs sezonas. Pēdējā sezonā basketbolists laukumā pavadīja vidēji 12,4 minūtes un caurmērā vienā mačā guva 3,3 punktus. Haralds otrpus okeānam studējis ekonomiku un kriminoloģiju. Tomēr šajā sezonā basketbolists nolēmis atgriezties Latvijā un pārstāvēt Valmieras/Ordo vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl