Komentāri

28. septembra Overtime TV raidījumā pie Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Eiropas čempions kvadriciklos – Edgars Meņģelis. Kvadriciklists pastāstīja par to, kā aizsākas viņas gaitas sportā un cik grūti bijis nokļūt līdz čempiona godam.

Interesanti, ka Edgars saviem vecākiem palūdza, lai desmitajā dzimšanas dienā viņam uzdāvina kvadriciklu. Pēc vēl desmit gadiem sportists kļuva par Eiropas čempionu, bet pats kvadriciklists to skaidro ne tikai ar meistarību, bet arī ar apstākļu sakritību. Latviešu braucējs mazliet vairāk pastāstīja par sacensību aizkulisēm, sponsoriem un ģimenes lielo ietekmi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl