Komentāri

7. septembra vakarā raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesojās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis – basketbola un volejbola spēlētājs un cienījama rezultāta īpašnieks augstlēkšanā!

Pirmos soļus basketbolā Raimonds Vējonis spēra Madonas vidusskolā, bet tad groza bumbu uz kādu laiku aizstāja skriešana, tāllēkšana, augstlēkšana, kur jaunajam vieglatlētam bija sporta meistarkandidātam atbilstošs rezultāts – 205 cm. Tomēr basketbols un volejbols ticis spēlēts gandrīz visu mūžu. Basketbola laukumā prezidenta statusam nekādu priekšrocību nav – laukums ir laukums! Tu vari dabūt dunku sānos, varbūt pat zilu aci. Spēle ir spēle, ar to ir jārēķinās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mīlestība pret basketbolu un sportu kopumā Vējoņa kungam nav sākusies tikai, kļūstot par prezidentu. Jau esot Saeimas deputātam un pildot aizsardzības ministra pienākumus, Latvijas prezidents ir atbalstījis sportu un sportistus. Turklāt varbūt sports Latvijā ir jāpopularizē vēl vairāk – daudziem mūsu jauniešiem ir problēmas ar krosa noskriešanu vai pievilkšanos.

Foto: Raimonds Vējonis basketbola laukumā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl