Komentāri

21. septembra Overtime TV studijā pie sporta ekspertiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Solvitas viesojās motokrosisti Dāvis Ivanovs un Matīss Karro, kuri pārstāvēs Latvijas izlases godu Nāciju kausā. Sportisti pastāstīja par gaitām motokrosā, un pirmo reizi Overtime TV vēsturē studijā Dāvis Ivanovs ar motociklu “meta saules”!

Armands Puče puišiem uzdeva interesantu uzdevumu – klausīties motociklu skaņās un pateikt, kurš ir katra sporta braucamrīks. Motobraucēji bija nekļūdīgi un izpelnījās laba vēlējumus gaidāmajā Nāciju kausā. Sportisti pastāstīja par motokrosa virtuvi, par naudu un sponsoriem, sacensībām, kāpumiem un kritumiem. Gunta prombūtnes laikā Solvita Matīsam uzdeva ļoti svarīgu jautājumu: “Ar kādu šampūnu Tu mazgā matus?”. Jautrība studijā sita augstu vilni, jo pirms došanās prom viesi demonstrēja kā “griezt saules”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl