Komentāri

18. aprīļa Overtime TV raidījumā pie sporta ekspertiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas čempions hokejā Bruno Zabis. HK Liepāja uzbrucējs un sezonas vērtīgākais spēlētājs pastāstīja par cirvi komandas ģērbtuvē, čempiontitulu, karjeras līkločiem un pieredzi Dinamo.

Atgādinām, ka HK Liepāja aizraujošās finālsērijas izšķirošajā septītajā spēlē ar 4:3 pieveica Kurbada vienību. Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva tieši Bruno Zabis.  Pēc klubu pārstāvju aptaujas rezultātiem, par vērtīgāko spēlētāju atzina HK Liepāja uzbrucēju, kurš septiņās finālsērijas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. Zabis šosezon arī 11 spēles aizvadīja KHL regulārajā čempionātā, atzīmējoties ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Overtime TV studijā viesojās hokejists Bruno Zabis

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl