Komentāri

Pēc spēles ar spēcīgo Čehijas komandu Latvijas izlases galvenais treneris Marians Pahars uzslavēja divus spēlētājus. Viens no tiem bija FK Jelgava kapteinis Gints Freimanis.

Savulaik futbola takas Gintu bija aizvedušas līdz Īrijai un pat Spānijai, bet tagad 29 gadus vecais futbolists ir atgriezies FK Jelgava, ar kuru kopā pagājušajā pavasarī izcīnīja Latvijas kausu futbolā.

Jaunībā saldenieks Gints futbolu spēlējis kopā ar Latvijas izlases un Atēnu Panathinaikos aizsargu Jāni Blūmu, kurš priekšroku vēlāk deva bumbas mešanai grozā nevis speršanai vārtos.

Gintam patīk arī tetovējumi – viens no tiem ir veltīts meitiņai, otrs Ginta dzīves pamatam – Dievam, ģimenei un draugiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl