Komentāri

Šovakar raidījumā Overtime TV viesosies māsas Lelde un Evelīna Gasūnas – kalnu slēpotājas un sportistes jau otrajā paaudzē!

Leldes un Evelīnas mamma Gunta pati bijusi PSRS izlases dalībniece un sporta meistare kalnu slēpošanā. Arī abu māsu tētis bijis sportists – Gints nodarbojās ar Latvijā ne tik populāro tramplīnlēkšanu.

24 gadus vecās Leldes augstākais sasniegums līdz šim bijusi 30.vieta Soču Olimpiskajās spēlēs slalomā. Savukārt nākamajā Olimpiādē Korejā Lelde ir gatava dejot uzvaras deju. Un lielākās uzvaras priekšā ir arī septiņus gadus jaunākajai Evelīnai!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl