Komentāri

21. aprīļa raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes un Valda Valtera viesojās septiņkārtējā Latvijas čempione basketbolā Anda Eibele. Šogad atkal TTT Rīga sastāvā!

Pēdējos septiņos gados ik pa laikam ceļojot maršrutā Rīga–Cēsis–Rīga–Cēsis–Rīga Anda nemainīgi pārstāvējusi čempionu komandu. Overtime Guntis uzskata, ka tas vien jau ir pietiekams iemesls, lai mūsu vadošās komandas pacīnītos par Andas sirdi un abām rokām arī nākamajā sezonā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl