Komentāri

26. decembra Overtime TV raidījumā Armands Puče, Valdis Valters un Guntis apsprieda gada Latvijas sporta notikumus. Viena no rubrikām bija “Varēja labāk”, un tās galvenā balva – degvielas uzpildes šļūtene un krāns. Šajā kontekstā Valters sacīja, ka Puče ir ”krāns”.

“Tas, ka tu esi krāns, jau sen bija zināms,” sacīja Valters. Savukārt mazliet vēlāk  ”palaboja” rubrikas nosaukumu, uzsverot, ka tā jāpārsauc par ”varētu būt labāks krāns”. 26. decembra raidījumā kopumā sporta draugi apsprieda Latvijas sportistu aizvadīto gadu, kā arī nodziedāja interesantu dziesmu.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl