Komentāri

26. decembra Overtime TV raidījumā Armands Puče, Valdis Valters un Guntis apsprieda gada Latvijas sporta notikumus. Viena no rubrikām bija “Varēja labāk”, un tās galvenā balva – degvielas uzpildes šļūtene un krāns. Šajā kontekstā Valters sacīja, ka Puče ir ”krāns”.

“Tas, ka tu esi krāns, jau sen bija zināms,” sacīja Valters. Savukārt mazliet vēlāk  ”palaboja” rubrikas nosaukumu, uzsverot, ka tā jāpārsauc par ”varētu būt labāks krāns”. 26. decembra raidījumā kopumā sporta draugi apsprieda Latvijas sportistu aizvadīto gadu, kā arī nodziedāja interesantu dziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl