Komentāri

26. decembra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče, Guntis un daiļā Viktorija apsprieda gada spilgtākos notikumos Latvijas sportā. Valters sacīja, ka Latvijas Hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana gāšana no troņa bija mūsu valsts sporta notikums numur viens.

Oktobrī LHF ikgadējā kongresā ilggadējais organizācijas vadītājs Lipmans negaidīti zaudēja savu amatu, bet viņa vietā par LHF prezidentu tika ievēlēts Aigars Kalvītis, bet Koziols kļuva par LHF viceprezidentu un ģenerālsekretāru. Līdz ar to beidzās 20 gadu Kirova Lipmana ”ēra”. Latvijas izlase nākamo reizi kopā sanāks vien pavasarī, kad sāks gatavoties pasaules čempionātam, kas maijā notiks Vācijā un Francijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: LHF kongress un Kipmana sakāve

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl