Komentāri

26. decembra Overtime TV raidījumā sporta pazinēji Valdis Valters, Armands Puče, Guntis un daiļā Viktorija apsprieda gada spilgtākos notikumos Latvijas sportā. Valters sacīja, ka Latvijas Hokeja federācijas prezidenta Kirova Lipmana gāšana no troņa bija mūsu valsts sporta notikums numur viens.

Oktobrī LHF ikgadējā kongresā ilggadējais organizācijas vadītājs Lipmans negaidīti zaudēja savu amatu, bet viņa vietā par LHF prezidentu tika ievēlēts Aigars Kalvītis, bet Koziols kļuva par LHF viceprezidentu un ģenerālsekretāru. Līdz ar to beidzās 20 gadu Kirova Lipmana ”ēra”. Latvijas izlase nākamo reizi kopā sanāks vien pavasarī, kad sāks gatavoties pasaules čempionātam, kas maijā notiks Vācijā un Francijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: LHF kongress un Kipmana sakāve

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl