1 komentārs

24. oktobra Overtime TV raidījumā viesojās kamaniņu braucēja Ulla Zirne, kas pastāstīja par savu jauno apģērbu līniju. Tikmēr Armands Puče pazobojās par Valdi Valteru, nosaucot viņu par modes leģendu Karlu Lāgerfeldu.

Kamaniņu braucēja Ulla Zirne raidījumā pastāstīja ne tikai par ledus trasēm, bet arī par savu aizraušanos ar modi – Ullalaaa clothing. Sportiste ne tikai stāstīja, bet arī parādīja kungiem krekliņus, kuriem pati izvēlējusies audumu un piegriezuma veidu. Bet Armands Puče izmantoja brīdi un piedēvēja Valdi Valteru slavenajam modes dizanieram Karlam Lāgerfeldam.

VIDEO: Valdis Valters pārtop par modes leģendu Karlu Lāgerfeldu?

TOP komentāri

  • Uldis
    +1 +1 0

    Uldis

    Valters vakar iebrauca auzās runājot par Dukuru nodomu boikotēt pasaules čempionātu Sočos. Tā nav sporta jaukšana ar politiku, jo jautājums nav par sankcijām pret Krieviju par Ukrainu, bet gan par dopinga lomu Krievijas sportistu rezultātos. Valteram ir jāatvainojas par savu muļķību vai jāpazūd no Overtaima.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl