1 komentārs

24. oktobra Overtime TV raidījumā viesojās kamaniņu braucēja Ulla Zirne, kas pastāstīja par savu jauno apģērbu līniju. Tikmēr Armands Puče pazobojās par Valdi Valteru, nosaucot viņu par modes leģendu Karlu Lāgerfeldu.

Kamaniņu braucēja Ulla Zirne raidījumā pastāstīja ne tikai par ledus trasēm, bet arī par savu aizraušanos ar modi – Ullalaaa clothing. Sportiste ne tikai stāstīja, bet arī parādīja kungiem krekliņus, kuriem pati izvēlējusies audumu un piegriezuma veidu. Bet Armands Puče izmantoja brīdi un piedēvēja Valdi Valteru slavenajam modes dizanieram Karlam Lāgerfeldam.

VIDEO: Valdis Valters pārtop par modes leģendu Karlu Lāgerfeldu?

TOP komentāri

  • Uldis
    +1 +1 0

    Uldis

    Valters vakar iebrauca auzās runājot par Dukuru nodomu boikotēt pasaules čempionātu Sočos. Tā nav sporta jaukšana ar politiku, jo jautājums nav par sankcijām pret Krieviju par Ukrainu, bet gan par dopinga lomu Krievijas sportistu rezultātos. Valteram ir jāatvainojas par savu muļķību vai jāpazūd no Overtaima.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl